Wysyłka


Wysyłka na ternie Polski jest odpłatna:

 

- przesyłka kurierska - 12,00 zł

  • Dostawa realizowana jest przez firmę kurierską za pośrednictwem systemu Apaczka w ciągu 48 godzina od nadania.

Wysyłka zakupionego towaru zazwyczaj realizowana jest w terminie 2 dni roboczych, przy czym termin ten liczony jest od daty złożenia zamówienia lub od momentu potwierdzenia płatności na koncie Sklepu. Czas oczekiwania na zaksięgowanie płatności na koncie to 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Po ich upływie zamówienie zostanie anulowane.

  • Zamówienia drogą elektroniczną można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta, rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.
  • W przypadku wyboru przez Klienta opcji wysyłki "Kurier", dostawa Towarów w ramach tej usługi zostanie wykonana przez R2G Polska Sp. z o.o. po z siedzibą przy ul. J.J. Rostafińskich 4, 02-593 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego nr KRS 0000335110, NIP 7010197877, REGON 141963798. R2G Polska Sp. z o.o.będzie miało dostęp do danych osobowych Klienta, w celu realizacji zamówienia.
  • Jeśli zamawiasz wyłącznie Magazyn TF, w tym wypadku prosimy o zaznaczenie w formularzu zamówienia "Poczta Polska dla Magazynu TF", jeśli zamówienie nie przekracza 1 kg. 
  • Odbiór osobisty: paczkę można odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym: Kraków, al. Zygmunta Krasińskiego 1 (3 piętro - D.H. Jubilat - Studio Kult Tattoo). Jest to możliwe w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl